Ochrana laku - Paint protection film

NEJÚČINNĚJŠÍ NEVIDITELNÁ OCHRANA (NEJEN) PROTI ODLÉTAJÍCÍM KAMÍNKŮM

Výhody:

  • zachovává lak Vašeho vozidla v původním neporušeném stavu
  • již žádné poškození od létajících kamínků
  • nejúčinnější ochrana která je k dispozici

NEVIDITELNÁ A PŘESTO PEVNÁ OCHRANA

Přesně střižený díl folie (filmu), kopírující tvary Vašeho vozidla vytváří
precizním spojením téměř neviditelné a s nízkými náklady zároveň velmi jednoduché a účinné řešení ochrany proti odlétajícím kamínkům, štěrku, poškrábání, drobných oděrek při parkování, hmyzu a jiným způsobům poškození laku vozidla.

Na folii, kterou používáme, jsou kladeny vysoké nároky a z tohoto důvodu je pravidelně ve světě testována a výsledky pokaždé dokazují oproti konkurenci vůbec nejvyšší transparentnost (čirost), pevnost a odolnost jak proti mechanickému poškození, tak i povětrnostním vlivům.
Díky těmto vědeckým poznatkům můžeme tedy také dávat 5-ti letou garanci-záruku-proti zabarvení, svraštění, smršťování, apod., stejně jako proti účinkům UV záření.

100% OCHRANA

Naše automobilové a motocyklové sety byly vyvinuty tak, aby nabízely 100% ochrany Vašeho vozidla.
Standardní auto set obsahuje ochrannou folii př. nárazníku, př. kapoty, částí blatníků a zpětných zrcátek. Lze pořídit i jednotlivě.
Variantně nabízíme též ochranu ložné hrany zadního nárazníku zavazadlového prostoru, bočních prahů, ochranu hrany dveří, nástupních lišt.

ABSOLUTNÍ PRŮZRAČNOST

Folie je z 99,5% průzračná, čirá a z tohoto důvodu je maximálně vhodná jako ochrana pro světlomety, jejichž výměna v případě poškození odlétajícími kameny a následnému prasknutí či roztříštění není příliš levnou záležitostí. Váš světlomet zůstane vždy čirým, tedy zvyšujícím bezpečnost.