CTR-PARTS

 

profi automat

O nás

Vážení zákazníci, přátelé jedné stopy,

dovolte nám představit zcela nový internetový obchod, zaměřený hlavně na značku BMW a to na díly, jejichž pořízení nebylo dosud v ČR snadné či vůbec možné.

Patříme mezi vyznavače bavorské značky a sami jsme si mohli vyzkoušet, jak obtížně se na BMW shání jakékoliv doplňky. To již vůbec nemluvíme o tom, že dosud se zde žádná firma seriozně nezabývá tuningem BMW a možnými dalšími úpravami motorů či designu, které jsou pro tuto značku v zahraničí,  zejména v domácím Německu samozřejmostí.

Vzhledem k tomu, že jsme  úspěšně závodili několik sezón v mezinárodních závodech BMW Boxer Cup , nabídla se nám možnost dostat exklusivní zastoupení na některé výrobky, které zde dosud nebylo možno koupit. Pro Vás, kteří nebrouzdáte tak často na internetu, se bude zcela jistě jednat o novinky, které možná znáte z renomovaných německých časopisů.

Zkušenosti, které jsme získali na závodní dráze, úpravy motorů a podvozků, nastavení motocyklu apod. nyní chceme zúročit a nabídnout Vám své služby v této oblasti.

Je pro nás samozřejmostí, že ne každý dokáže díly, které se rozhodl zakoupit, namontovat na svůj motocykl a proto Vám nabízíme možnost jejich montáže přímo u nás a to  zcela zdarma.


CTR-Parts team 

Facebook

 

CIP V-CR

 

Copyright © 2009
CTR-PARTS
All rights reserved